Hakkımızda - Deri Giyim- Deri Mont- Deri Cüzdan | Conceria Netto

ust

Çağrı Merkezi
Hakkımızda


Conceria Netto markası 1986 yılında Mustafa Kemal YENER tarafından Sakarya'da kurulmuştur. Kuruluş tarihinden itibaren derimont ve deri saraciye ürünleri başta olmak üzere hakiki deri ürün kategorinlerinde faaliyet gösteren Conceria Netto aynı zamanda Yener Deri markasıyla da üretim yapmaktadır. Halihazırda ailenin ikinci kuşak temsilcilerinin de katılımıyla Yener Deri yoluna başarıyla devam etmektedir. 

36 yılı aşan bir süredir sektörde başarıyla faaliyet gösteren firmamız tamamı el yapımı olan derimont, deri cüzdan, deri kemer, deri evrak çantaları, deri kadın çantaları, deri seyahat çantaları ve diğer deri aksesuarların üretimini ve satışını kendisine ait kanallar vasıtasıyla gerçekleştirmektedir.

Kurucu Mustafa Kemal YENER'in açmış olduğu yolda Conceria Netto daima yenilikçi, dinamik, kaliteli ve şık tasarımlar hazırlamaya devam etmektedir. Zaman zaman piyasada yer alan ünlü firmalara fason üretim de yapan Yener Deri aynı zamanda tamamen kişiye özel üretimlerini de aksatmadan tamamlamaktadır. 

Marka, üretim kalitesi, zamanında teslimat ve satış sonrası destek ile bir dünya markası olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.